HARMONOGRAM WYDARZEŃ PLAŻOWYCH WRZEŚNIA 2024

Słońce za oknem, więc to znak by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu siatkówki plażowej  Września 2024.

Cieszymy się, że możemy przedstawić Państwu naszą ofertę oraz zaprosić na letnie wydarzenia, związane z siatkówką halową i plażową. W programie znajdują się zarówno turnieje w różnych kategoriach wiekowych, jak i treningi pod okiem doświadczonych trenerów. Zapraszamy osoby w każdym wieku, zarówno te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siatkówką, jak i doświadczonych graczy. Zapewniamy profesjonalną obsługę, wysokiej jakości sprzęt do gry, a także dodatkowe atrakcje , takie jak spotkania ze znanymi  siatkarzami oraz siatkarkami zarówno halowymi jak i plażowymi.  Zależy nam aby dotrzeć do młodzieży aby połączyć aktywność fizyczną i pasję do realizacji, swoich celów oraz marzeń. Zapraszamy również do odwiedzenia Wrześni wszystkich miłośników siatkówki plażowej. Niech sezon siatkówki plażowej 2024 będzie pełen pasji, rywalizacji i niezapomnianych wrażeń. Czekamy na Państwa i gwarantujemy, że każdy spędzi u nas niezapomniane chwile, pełne sportowej rywalizacji i świetnej zabawy 🏐🌞

– 01-05.05.2024 – CAMP siatkówki plażowej  Beach Volleyball Academy

– 17-19.05.2024 – Szkolenie sędziów i komisarzy zawodów w szkoleniu weźmie udział 80 sędziów z całej.

Podczas szkolenia odbędą się Mistrzostwa Polski MIXT Masters Kobiet i Mężczyzn,  w kategoriach:

• Kat +35: Mężczyzna minimum 35 lat i kobieta minimum 35 lat.

• Kat +40: Mężczyzna minimum 40 lat i kobieta minimum 40 lat.

• Kat +45: Mężczyzna minimum 45 lat i kobieta minimum 45 lat.

• Kat +50: Mężczyzna minimum 50 lat i kobieta minimum 50 lat.

– Koniec maja początek czerwca, na Wrzesińskich Obiektach Sportowo Rekreacyjnych rusza cykl zawodów młodzieżowych. Mistrzostwa Wielkopolski młodzików, kadetów, kadetek oraz juniorek to doskonała okazja dla młodych talentów, aby rywalizować na plaży i zdobywać doświadczenie.

– 12-14.06.2024 – Mistrzostwa Polski Państwowej Straży Pożarnej w Siatkówce Plażowej, pod patronatem Prezesa PZPS.

– 22-23.06.2024 – Zawody rangi Mistrzostw Polski młodzik, na których zobaczymy najlepsze pary wyłonione z finałów wojewódzkich.

– W połowie lipca Mistrzostwa Polski młodzików w Siatkówce Plażowej Września 2024.

– 15-18.08.2024 – XXII Orlen Mistrzostwa Polski Masters Kobiet i Mężczyzn

– 03-04.09.2024 – CAMP siatkówka plażowa dla szkół podstawowych

Nie tylko zawody, ale również treningi mają swoje miejsce w kalendarzu. Pod koniec czerwca i w lipcu w hali sportowej przy ulicy Kosynierów odbędą się treningi młodych sportowców uczestniczących w obozie Team Pear. To wyjątkowe obozy prowadzone przez doświadczonych zawodników i zawodniczki siatkówki, którzy grają na najwyższym szczeblu rozgrywek. W gronie trenerów znajdują się m.in. Jędrzej Gruszczyński zawodnik Projektu Warszawa, Michał Kozłowski Aluron CMC Warta Zawiercie, a także obecność reprezentanta Polski w siatkówce, Aleksandra Śliwki. Zapraszamy wszystkich na Wrzesińskie Obiekty Sportowo-Rekreacyjne na których, znajduje się osiem boisk, z czego pięć to pełnowymiarowe boiska do siatkówki plażowej, spełniające normy FIVB. Dodatkowe zaplecze techniczne jest w pełni przygotowane do organizacji dużych imprez sportowych.

Comments (6)

 1. NhGonOmQfURq

  MdApQmExXJgtBwR

 2. GbYhQroE

  mNcfLbKCXrPw

 3. AoTMiKywvFxY

  mIFbAOiBlwRoZzL

 4. nZUlBJdxTPpSzuyI

  GBwTpQkaYxNsI

 5. nZUlBJdxTPpSzuyI

  nymSOdxwYCgF

 6. qNgzAlsYhriWLR

  PTDdxSqMzewQ

Leave a Reply